Jak tvorba animovaného videa probíhá?

1. Objednávka

Konzultace

Emailem nebo telefonicky si domluvíme podrobnosti spolupráce. Poradím Vám s výběrem vhodného stylu animace, délky videa, tvorby scénáře atd.

Cenová nabídka

Zdarma pro Vás vypracuji nezávaznou cenovou nabídku.

Závazná objednávka

Jakmile máme vše domluveno, vypracuji Vám závaznou objednávku. Dle rozsahu práce vystavuji také zálohovou fakturu na 50% z ceny videa. Po jejím zaplacení se ihned pouštíme do práce.

2. Tvorba videa

i

Scénář

Základní verze scénáře obsahuje především text pro namluvení voiceoveru (hlasový doprovod) a popisy jednotlivých scén animace. Pokud si se scénářem nevíte rady, se vším Vám rád pomůžu – kvalitně zpracovaný scénář hraje klíčovou roli v oslovení Vašich zákazníků.

Hlasový doprovod

Dle vytvořeného scénáře namluví naši profesionální mluvčí hlasový doprovod (voiceover). Na výběr máte více jak 30 mužských či ženských hlasů, včetně známých herců a dabérů.

Animace

Jakmile je voiceover hotový, začíná samotný proces tvorby animovaného videa. Do videa je možné vložit vaše obrázky, logo firmy atd.

3. Dodání

1. verze videa

V domluveném termínu zasílám první verzi Vašeho nového videa.

Korekce

Zaručuji neomezené množství úprav, dokud nebudete s výsledkem na 100% spokojeni!

Hotovo!

Vaše nové video je hotové. Zasílám Vám ho vždy v nejvyšší kvalitě Full HD 1080p a formátu, který požadujete. A samozřejmě společně s doplatkovou fakturou 🙂

Chtěli byste také animované video na míru?

Napište mi, rád Vám pomohu

5 + 6 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Menu

Ukázky

Proces spolupráce

Ceník

Kontakt

Ostatní

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Sociální sítě

Facebook

Youtube